Vyhodnotenie - Deti do 15r. 2020

IMG_20200426_134437.jpg

1. Pepa

Prvý drobček, ktorý získal pre tento rok titul PRINCEZNÁ Koruny je, ako povedala mama Lenka, ich „malá cyklofanatička“, ktorá vo veku len 7 (slovom sedem) rokov zdolala 10 vrcholov predpísaných pre túto kategóriu za 27 dní. Okrem takpovediac detských klasík, ako sú Bankov, Radar, či Zámčisko, zdolala aj také lahôdky, ako Nemcova dolka, Tolhájska a Železný vrch. Už sa tešíme, ako ju pri vyhlasovaní na záver koruny odmeníme dlhotrvajúcim potleskom. Ale vyjadrila sa, že ešte neskončila, že možno ešte niektorý z vrcholov pridá.

20200702_124238

2. Misko

Náš princ Miško má skvelého tata. Na začiatku prázdnin posadil milého syna na bicykel a už aj sa vydali pekne od vrcholu k vrcholu, kým nezdolali všetkých pre deťúrence povinných 10. Stalo sa tak 4.8. 2020. Spolu s tatkom si vybrali Lajošku, Nemcovu dolku, Janík, Bukovec, sv. Annu, Horný Bankov, Radar, Čerešenku, kríž nad Budimírom a nakoniec to najlepšie - Kojšovku. Je to super, keď syn daruje ockovi k narodeninám spoločný výjazd na Lajošku...

janik1.jpg

3. Cvrko

Lukáš bicykluje hlavne s tatkom, ale aj s kamarátmi. Prvý vrchol zdolal 14.8. a posledný 9.11. Nevynechal ani košickými cyklistami najobľúbenejší vrchol - Kojšovku. Ako správny chalan, miluje adrenalín - čo tak nočný prejazd hornádsko-olšavského okruhu. Užili si to s tatom aj napriek hubovej polievke, ktorú za bahno na bikoch a neskorý príchod určite doma dostali.

cropped-400x400-cierno-modra.png

4. Peťko

Peťko miluje terénne jazdenie a asfaltka ho nekonečne nudí. Napriek tomu sa s tatkom vydal na zdolávanie 10 detských vrcholov. Jazdili, zdolávali, aj so sestrou Lenkou, ale zabúdali s tatkom urobiť jednu veľmi dôležitú vec - odfotiť sa. A tak Peťko prišiel o titul Princa, lebo si zabudli urobiť fotku na Nemcovej dolke. Vrchol sme mu však nakoniec uznali, a tak sa stal aspoň držiteľom koruny v svojej kategórii.